TFO 2017/2018

Sosiale medier

Tennisbursdag

Skal du feire bursdag?

Prøv tennisbursdag

Les mer

Påmelding åpne turneringer

Deltagere TFO høsten 2012

Deltagere TFO høsten 2012

Oversikt over deltagere på TFO høsten 2012. Her kan du se hvilken dag ditt barn har fått plass. Oppstart fra 20. august.

Skrevet av Henning Frøystein den 18.06.2012

Røde grupper: Grupper hvor barna spiller mest med rød ball. Barn født 2004-2006 eller seinere tilhører normalt disse grupper.

Oransje grupper: Grupper hvor barna spiller mest med oransj ball. Primærgruppen her er barn født 2001-2003.  

Grønne grupper: Grupper hvor barna spiller mest med grønn ball. Disse spillerne er vanligvis født 2000-2001, samt noen spillere født 2002 som har nådd et bra nivå teknisk, taktisk, fysisk og mentalt.  

Innenfor disse "storgruppene," som varmer opp og har fysisk trening i lag og dermed har en sosial tilhørighet til hverandre, deler vi inn i mindre treningsgrupper på 4-6 spillere pr. trener. Det blir derfor differensiert etter nivå, slik at f. eks. en rød spiller som har spilt i 2-3 år ikke trener sammen med rød spiller som nettopp har startet. Både røde, oransje og grønne grupper har flere ulike nivåer.  

Disse treningsgruppene deles først opp i august og kommer til å variere litt de første ukene til gruppene går seg til.  Man kan altså ikke lese noe mer ut av oversikten nedenfor enn at man har fått plass på den angitte dag.  

Mandager: 6 trenere

 

Røde grupper

Oransje grupper

Grønne/blå grupper

  ingen spillere er blitt tildelt plass
i rød gruppe høsten 2012

Kaia Fosvold Haaland 02

Inger Sedberg Aarthun 01

 

Lea Norheim Schmidt 02

Victoria Faa Nårstad 02

   

Helene Bakken Middelthon 02

Caroline Kurdahl-Martinsen 02

   

Eva Camilla Knutsen 02

Mathias Jæger-Pedersen 01

   

Helene Eide Roalkvam 02

Lars Peder Minsaas 00

   

Fiona Wahl 04

Arild Wiig-Fisketjøn 02

   

Vilde Røiseland Molstad 04

Frederik Faa Nårstad 00

   

Einar Bjørn Stangebye 03

Unn Helliesen Ramsland 01

   

Jon Arvid Kjeldsen 04

Ylva Frafjord Landa 02

   

Lars Sedberg Aarthun 03

Nils Tveit Gjerdåker 02

     Synne Lefdal 02

Rasmus Kurdahl-Martinsen 00

Tirsdager: 7 trenere

Røde grupper:

Oransje grupper:

Grønne/blå grupper:

Tollak Schøyen 05

Eirik Haugen 01

Inger Sedberg Aarthun 01

Kristine Ø. Aak 04

Balder Tremblay 01

Rikke Nordvik 01

Vegard Endresen 05

Aleksander Taban 01

Antonia Lam 01

Mads Espedal 05

Erik Østbø Frafjord 02

Caroline Kurdahl-Martinsen 02

Cecilie Johannessen Mæland 06

Ragne Schøyen 01

Michelle Nygaard 02

Hanne Nina Willumsen 04

Susanne Nygaard 03

Mats Albert Kamps 02

Idunn Haarr 04

Kjersti Espedal 02

Kevin Røiseland Molstad 01

Caroline Smith Stokkebø 04

Eva Norheim Schmidt 02

Arild Wiig-Fisketjøn 02

Noah T. Salomonsen 05

Vilde Røiseland Molstad 04

Rasmus Kurdahl-Martinsen 00

Urs M. Knoth 05

 Daniel Baxter 03

Mathias Jæger-Pedersen 01

Daniel Olsen 04

 

Nils Tveit Gjerdåker 02

Sturle Hoff Skigelstrand 05

 

Unn Helliesen Ramsland 01

 August Trettenes 06  

Ylva Frafjord Landa 02

Onsdager: 6 trenere

Røde grupper

Oransje grupper

Grønne/blå grupper:

William Voster Botnen 04

Oskar Sandvaag 03

Frederik Faa Nårstad 00

Stian Hokling 04

John Butler Wang 01

Rasmus Kurdahl-Martinsen 00

Erling Bjelland 05

Erik Østbø Frafjord 02

Lars Peder Minsaas 00

(Philip Grini 04)

(Philip Grini 04)

Andreas Kristiansen 00

(Daniel Olsen 04)

(Daniel Olsen 04)

Nils Tveit Gjerdåker 02

Marlene Tønnessen 04

Kaia Fosvold Haaland 02

Arild Wiig-Fisketjøn 02

Thor Butler Wang 04

Lea Norheim Schmidt 02

 

Sturle Hoff Skigelstrand 05

Eva Camilla Knutsen 02  
 Julia Alice Scott 04 Malin Gilje Langvatn 02  
 Sara Serine Fjell 04 Daniel Baxter 03  
 

Andrea Tønnessen 01

 
 

Helene Eide Roalkvam 02

 
 

Lars Sedberg Aarthun 03

 
 

Fiona Wahl 04

 
 

Victoria Faa Nårstad 02

 
 

Caroline Kurdahl-Martinsen 02

 
  Håvard Hokling 01  
  Leander Sommerfeldt 01  
  Lina Strongman 02  
  Bram Sivertsen 01  

Torsdager: 8 trenere

Røde grupper

Oransje grupper

Grønne/blå grupper

Kristine Ø. Aak 04

Lars Sedberg Aarthun 03

Inger Sedberg Aarthun 01

Urs M. Knoth 05

Oskar Sandvaag 03

Rikke Nordvik 01

Tollak Schøyen  05

Casper Tveteraas Hauge 02

Michelle Nygaard 02

Cecilie Johannessen Mæland 06

Mads Andreas Finsnes 01

Caroline Kurdahl-Martinsen 02

 

Marius Rygh Reienes 01

Antonia Lam 02

 

Aleksander Taban 01

Unn Helliesen Ramsland 01

 

Felix Soma Hauge 03

Ylva Frafjord Landa 02

 

Emilie Soma Hauge 04

Nils Tveit Gjerdåker 02

 

Charlotte Taban 04

Mats Albert Kamps 02

 

Guro Gjesdal 01

Kevin Røiseland Molstad 01

 

Sunniva Gjesdal 01

Mathias Jæger-Pedersen 01

 

Vilde Røiseland Molstad 04

Rasmus Kurdahl-Martinsen 00

 

Susanne Nygaard 03

 
 

Kjersti Espedal 02

 
 

Ragne Schøyen 01

 
  Leander Sommerfeldt 01  
  Charlotte Fischer-Holm 01  

Fredager: 4 trenere

Røde grupper

Oransje grupper

Grønne/blå grupper

Thor Butler Wang 03

John Butler Wang 01

Unn Helliesen Ramsland 01

Stian Hokling 04

Christoffer Johansen 01

Inger Sedberg Aarthun 01

Elisabeth Marie Stavnem 04

Håvard Hokling 01

Rikke Nordvik 01

William Voster Botnen 04

Thomas Skurtveit 01

Antonia Lam 01

Noah T. Salomonsen 05

Helene Eide Roalkvam 02

Victoria Faa Nårstad 02

Anne Skurtveit 04

 

Nils Tveit Gjerdåker 02

 August Trettenes 06  

Frederik Faa Nårstad 00

 Lena Baros 04  

Mathias Jæger-Pedersen 01

   

Rasmus Kurdahl-Martinsen 00

   

Arild Wiig-Fisketjøn 02

   

Mats Albert Kamps 02

 

Tilbake   Utskriftsvennlig versjon   Abonnér på nyheter