TFO-film

Sosiale medier

Tennisbursdag

Skal du feire bursdag?

Prøv tennisbursdag

Les mer

Påmelding åpne turneringer

Trenere

Her kan du se hvem som er trenere i Stavanger Tennisklubb.

Skrevet av Henning Frøystein den 10.01.2010

 Oppdatert 07.08.18

 

 Fulltidstrenere Navn Stilling    Profil
Cezar1

Cezar Johansson

1987

Stavanger

Daglig leder

Ansvarlig Team Kosmos

 

 

 

cezar@stavangertk.no

90764804

 
Ole2

Ole Storhaug

1974

Klepp

Trener junior rekrutt

Ansvarlig Team Halleys

Spesialfelt: Grønt nivå

Turneringsansvarlig

 

ole@stavangertk.no

91568547

 Les profil
Henning1

Henning Frøystein

1982

Stavanger

Ansvarlig barnetennis

Ansvarlig ungdomstennis

Spesialfelt: Oransj nivå

 

henning@stavangertk.no

47849391

 
 

 

Anna Stifanic 

1994

Sverige

 

Trener barn (ROG)

Ansvarlig Team Pluto

Ansvarlig Team Mars

 

anna@stavangertk.no

 

 
Christian2

Christian Martinsson

32 år

Sverige

Trener konkurranse gruppen

Ansvarlig for fysisk trening

 

 

 

 

christian@stavangertk.no

46308451

 
OleMagnus2

Ole Magnus Bækkelund

22 år

Stavanger

Trener barn (ROG)

Ansvarlig Team Merkur

Ansvarlig Team Neptun

Ansvarlig Tellus

Ansvarlig skoleklasser

Spesialfelt: Rødt nivå 

 olem@stavangertk.no

 46837950

 
 Rikhard2  

Rikhard Holmstrøm

1981

Sverige

Trener konkurranse gruppen

 

 

 

rikhard.stk@gmail.com

40749285

 
Marius1

Marius Tangen

1986

Oslo

Trener konkurranse gruppen

Ansvarlig Team Orion

Ansvarlig Team Lactea

 

 

marius@stavangertk.no

99720460

 
 

 

     
 Deltidstrenere (timebasis) Navn  Stilling    Profil
Hanna1

Hanna Hellich

1944

Polen

Trener deltid

Barn og ungdom

 

 

 

hanna.janusz@live.com

41348983

 
Bilde kommer

Nick Hudson

1974

England

Trener deltid

Voksne

 

 

 

hudson@corporater.com

41534053

 
Bilde kommer

Alessandro Caselli-Helgeland

1990

Stavanger

Trener deltid

Barn

 

 

 

alecas@live.no

92893591

 
Robin1

Robin McClusky

1994

Narvik

Trener deltid

Barn og ungdom

 

 

 

 

mrmcrobin@hotmail.com 

93272432

 
 

Rasmus Kurdahl-Martinsen

     
 

Veronica Nagel-Alne

     
 

Julia Constanze Oftedahl Knoth

     
         
 

 

 

Tilbake   Utskriftsvennlig versjon   Abonnér på nyheter