TFO 2017/2018

Sosiale medier

Tennisbursdag

Skal du feire bursdag?

Prøv tennisbursdag

Les mer

Påmelding åpne turneringer

Trenere

Her kan du se hvem som er trenere i Stavanger Tennisklubb.

Skrevet av Henning Frøystein den 10.01.2010

 

 

 Fulltidstrenere Navn Stilling    Profil
Cezar1

Cezar Johansson

29 år

Stavanger

Daglig leder

Ansvarlig Team Kosmos

 

 

 

cezar@stavangertk.no

90764804

 
Ole2

Ole Storhaug

40 år

Klepp

Trener junior rekrutt

Ansvarlig Team Halleys

Spesialfelt: Grønt

Turneringsansvarlig

 

ole@stavangertk.no

91568547

 Les profil
Oscar1

Oscar Barrios Torres

42 år

Argentina/Spania

Trener ungdom og voksne

Ansvarlig Team Saturn

Ansvarlig Team Jupiter

Ansvarlig voksne

 

oscar@stavangertk.no

97479239

 
Henning1

Henning Frøystein

33 år

Stavanger

Trener barn (ROG)

Spesialfelt: Oransj

Ansvarlig Team Merkur

Ansvarlig Team Neptun

Ansvarlig Team Tellus

henning@stavangertk.no

47849391

 
Marius1

Marius Tangen

29 år

Oslo

Trener konkurranse gruppen

Ansvarlig Team Orion

Ansvarlig Team Lactea

 

 

marius@stavangertk.no

99720460

 
Andre1

André Jacobsen

24 år

Tromsø

Trener barn (ROG)

Spesialfelt: Rødt

Ansvarlig Team Pluto

 

 

 

andre@stavangertk.no

97943003

Les profil
 

 

     
 Deltidstrenere (timebasis) Navn  Stilling    Profil
 Rikhard2  

Rikhard Holmstrøm

34 år

Sverige

Trener konkurranse gruppen

 

 

 

 

 

rikhard.stk@gmail.com

40749285

 
Hanna1

Hanna Hellich

70 år

Polen

Trener deltid

Barn og ungdom

 

 

 

hanna.janusz@live.com

41348983

 
Bilde kommer

Nick Hudson

40 år

England

Trener deltid

 

 

 

 

hudson@corporater.com

41534053

 
Christian2

Christian Martinsson

29 år

Sverige

Trener konkurranse gruppen

Ansvarlig for fysisk trening

 

 

 

 

christian@stavangertk.no

46308451

 
Bilde kommer

Alessandro Caselli-Helgeland

25 år

Stavanger

Trener deltid

 

 

 

 

alecas@live.no

92893591

 
OleMagnus2

Ole Magnus

20 år

Stavanger

Trener deltid

 

 

 

 

   
Robin1

Robin McClusky

23 år

Stavanger

Trener deltid

 

 

 

 

 

   
 

 

 

Tilbake   Utskriftsvennlig versjon   Abonnér på nyheter