TFO-film

TFO 2018/2019

Sosiale medier

Tennisbursdag

Skal du feire bursdag?

Prøv tennisbursdag

Les mer

Påmelding åpne turneringer

Tildelte plasser TFO 2018/2019

Tildelte plasser TFO 2018/2019

Her kommer oppdatert oversikt over deltagere de ulike TFO-dagene.

Skrevet av Henning Frøystein den 08.08.2018

De som er markert i grønn, starter 13:30. Alle andre starter 14:15. 

MANDAGER (33 tildelte plasser)

Madelen Robberstad 10
Julian Holmvik 10
Jonas Ekkje Lunde 10
Jacob Sem-Henriksen 11
Ulrik Lefdal 10
Sofus Johan Skeiseid-Klefstad 11
Jonathan Berg-Revheim 12
Marius Thomsen Joakimsen 11
Gabriel Hetland 11
Patrik Skillingstad 11
Leah Skillingstad 09
Trym Tørneng Wik 09
Andreas Næsheim 10
Albert Sunde Sem-Henriksen 09
Snorre Hoff Skigelstrand 11
Cornelius Eide Thorsen 10
Camilla Bråstein 10
Maren Smith 10
Solveig Haaland 10
Alexandra Aadnøy-Hvam 10
Martha Wathne Aasmyr 10
Tilde Bruun-Jansen 10
Mari Larsen Øxnevad 09
Lotte Hustvedt Reymert 09
Hermine Søiland Knutsen 09
Hannah Berg-Revheim 09
Shayan Afsharpour 09
Alfred Låhne 07
Marcus Taban 08
Gabriel Eide Thorsen 08
Victoria Stokka 09
Thomas Økland 07
Peder Nordbø 10

 

TIRSDAGER (55 tildelte plasser)

Tobias Sagevik Tunge 12
Kamilla Haga Mørk 12
Emilian Vincent Auestad Kjellsen 11
Christian Stensland 12
Filippa Sel 11
William Bøe 11
Livia Østerhus-Thorvik 12
Olivia Løvtangen 10
Hanne Stavland Bahr 10
Oda Feria 10
Lilly Kalvig Østdahl 11
Knut Nettelhorst Bærheim 11
Mikkel Prokes Nag 12
Haldor Øverland Lerum 12
Mia Aadnøy Thorvik 11
Ole Myge Gulsrud 11
Jacob Mæhle Rykhus 11
Synne Fagerli 10
Helle Randulff Stecher
Ingrid Sunde-Bergesen 09
Christel Dahl-Andersen
Olivia Erevik Solland  10
Thelma Juell Hansen 08
Frida Sandberg Molden 09
Arne Skartveit 09
Oliver Ertvaag 09
Henrik Ertvaag 10
Snorre Hoff Skigelstrand 11
Herman Lundetræ 11
Jonathan Juell Hansen 10
Thomas Carlsen Lærdal 10
Mads Restorff 09
Tuva Are Ekström 08
Tomine Sel 08
Sofie Bøe 08
Hermine Søiland-Knutsen 09
Thomas Kolter-Nilssen 07
Erlend Stavland Bahr 07
Bendik Aadnøy Thorvik 08
Erik Wildon 07
Audun Skartveit 07
Andreas Sommernes 09
Lisa Sjöstrand 09
Lotta Helgesen 09
Sofia Østerhus-Thorvik 08
Peder Nordbø 10
Emma van der Hoek 09
Anna Ingrid Deuschl 08
Leonard Lundetræ 09
Aksel Isaksen 08
Erik Hokling 08
Benjamin Kamps 09
Thor Anders Minsaas 07
Sebastian Tong 08
Mads Vigander 09

 

ONSDAGER (45 tildelte plasser)

Madelen Robberstad 10
Selma Vaula Bråten 10
Gabriel Hetland 11
Patrik Skillingstad 11
Leah Skillingstad 09
Jacob Sem-Henriksen 11
Julie Marie Christensen 11
Maia Ims 11
Camilla Bråstein 10
Maren Smith 10
Solveig Haaland 10
Martha Wathne Aasmyr 10
Alexandra Aadnøy-Hvam 10
Julian Holmvik 10
Trym Tørneng Wik 09
Albert Henriksen 09
Snorre Hoff Skigelstrand 11
Sverre Hagalid Hegreberg 09
Lotte Hustvedt Reymert 09
Arne Skartveit 09
Dyveke Dalland 08
Georgios Pissis 09
Christian August Stokka 07
Andreas Lütcherath 07
Samuel Sangedal 07
Martin Wildon 07
Karsten Aase 07
Magnus Ovesen 06
Basil Diaz De Leon 07
Tage Mossige 06
Eskil Geijer Mjølsnes 06
Sebastian Haatuft 07
Thomas Kolter-Nilssen 07
Erlend Stavland Bahr 07
Erik Wildon 07
Audun Skartveit 07
Martinius Wang Knudsen 09
Thomas Økland 07
Sofia Østerhus-Thorvik 08
Marcus Taban 08
Thor Anders Minsaas 07
Sverre Haaland 07
Kristian Sommernes 07
Alfted Låhne 07
Lorenz Scherer 07

 

TORSDAGER (48 tildelte plasser)

Sofia Deuschl 11
Filippa Sel 11
William Bøe 11
Livia Østerhus-Thorvik 12
Kamilla Haga Mørk 12
Tobias Sagevik Tunge 12
Emilian Vincent Auestad Kjellsen 11
Lilly Kalvig Østdahl 11
Ole Myge Gulsrud 11
Jonathan Berg-Revheim 12
Knut Nettelhorst Bærheim 11
Mikkel Prokes Nag 12
Haldor Øverland Lerum 12
Jacob Mæhle Rykhus 11
Mia Aadnøy Thorvik 11
Helle Randulff Stecher 10
Julie Samuelsen 10
Olivia Erevik Solland 
Ingrid Sunde-Bergesen 09
Christel Dahl-Andersen 10
Thelma Juell Hansen 08
Dyveke Dalland 08
Felicia Marie Hermez 09
Mari Larsen Øxnevad 09
Tomine Sel 08
Sofie Bøe 08
Sverre Hagalid Hegreberg 09
Mads Restorff 09
Jonathan Juell Hansen 10
Thomas Carlsen Lærdal 10
Herman Lundetræ 11
Henrik Ertvaag 10
Jørgen Svanes 08
Eilert Brekke Haver 08
Leonard Lundetræ 09
Benjamin Kamps 09
Aksel Isaksen 08
Thor Anders Minsaas 07
Sebastian Tong 08
Mads Vigander 09
Sofia Østerhus-Thorvik 08
Martinius Wang Knudsen 09
Peder Nordbø 10
Lisa Sjöstrand 09
Lotta Helgesen 09
Bendik Aadnøy Thorvik 08
Anna Ingrid Deuschl 08
Andreas Sommernes 09

 

FREDAGER (11 tildelte plasser)

Georgios Pissis 09 
Andreas Næsheim 10
Tjeerd Hoekstra 10
Cornelius Eide Thorsen 10
Sverre Haaland 07
Alfred Låhne 07
Victoria Stokka 09
Erik Hokling 08
Niklas Valseth 07
Kristian Sommernes 07
Gabriel Eide Thorsen 08

 

 

 

 

 

 

 

Tilbake   Utskriftsvennlig versjon   Abonnér på nyheter